İdol Bant, baskılı veya baskısız koli bandı, çift taraflı bant, maskeleme bandı, VHB bant, transfer bant, merdiven kaydırmaz bant, klişe montaj bandı, yer işaretleme bandı ve elektrik izolasyon bandı gibi yapışkanlı bantların üretiminde kalite, etik ve inovasyonu ön planda tutarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, üretimini gerçekleştirdiği standart yapışkanlı bantların kalitesi ve kullanım alanına uygunluğunu büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Öte yandan müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, farklı özellik ve ebatlarda yapışkanlı bantların üretimini alanında uzman teknisyenleriyle sağlamaktadır.

Çalışmalarının her safhasında şeffaf ve hesap verebilir olmak, doğru hizmet ve bilgiyi müşteriyle paylaşmak ilkeleriyle  hareket eden İdol Bant, malzeme ve işçilik  kalitesini mümkün olan en üst seviyede sunmaktadır.

Ar-Ge faaliyetleriyle kullanım alanına en uygun ürünü üretebilme kabiliyetinin yanı sıra müşteri beklenti ve ihtiyaç en uygun ürünleri üretebilmektedir.

İdol Bant olarak değerlerimiz çerçevesinde kalite algımızı bütün faaliyetlerimize yansıtmak ve sürekliliğini sağlamak, çalışmalarımızın her aşamasında sorumluluk sahibi olduğumuz herkese ve her kuruma disiplinli bir şekilde yaklaşmak ticari vizyonumuzun temelleridir.